Pozostałe oferty:

Kursy ogólne

Kursy specjalistyczne

Kursy egzaminacyjne

Szkolenia dla firm

Polish for foreigners

Inne języki

Tłumaczenia

Także w wersji online

Szkolenia dla firm

Infoteach.pl | Kursy językowe | Szkolenia dla firm

Kursy językowe dla firm

Świadczymy usługi z zakresu nauczania ogólnego oraz specjalistycznego języka obcego. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, dla których rozwój i wysokie kwalifikacje personelu są ważnym czynnikiem w przyjętej strategii, a także dla tych, które traktują ekspansję międzynarodową, jako niezbędny element swojej kampanii marketingowej.

Materiał edukacyjny przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając profil firmy oraz potrzeby pracowników. Dbamy o to, aby pracownicy poszerzali swoją wiedzę z obszaru, w którym poruszają się na co dzień w swojej pracy (np. negocjacje, delegacje, korespondencja e-mail). Zajęcie prowadzone są w terminach dogodnych dla kursantów i pracodawców, tak, aby nie kolidowały z obowiązkami zawodowymi. Miejscem zajęć mogą być pomieszczenia firmy lub nasze sale na terenie województwa śląskiego.

Rozpoczęcie współpracy

Spotkanie z konsultantem

Przedstawiciel INFOTEACH spotyka się w reprezentantem Klienta w celu omówienia szczegółów dotyczących potrzeb, możliwości oraz planów firmy

Przygotowanie oferty

Nasz konsultant analizuje potrzeby i możliwości Klienta oraz opracowuje odpowiednią ofertę uwzględniając dogodne dla Klienta terminy, metody nauczania, dobór lektorów itp. INFOTEACH organizuje testy sprawdzające poziom wiedzy uczestników i przydziela ich do odpowiednich pod względem poziomu biegłości, potrzeb i profilu pracy grup.

Umowa

Po zaakceptowaniu warunków kursu następuje podpisanie umowy o współpracy

Kontakt bezpośredni

Jakub Drożdż, Director of Studies

T: (+48) 608 520 849   E: jakub@infoteach.pl

ZAUFALI NAM

NA SKRÓTY

Skonaktuj się

Napisz maila

 biuro@infoteach.pl

lub zadzwoń

 (+48) 608 520 849