Poznaj szkołę i jej właściciela

Nasi klienci

Nasi klienci to głównie starsza młodzież oraz osoby dorosłe. To przedstawiciele rożnych zawodów: prawnicy, lekarze, handlowcy, księgowi, architekci, bankowcy oraz przedsiębiorcy. Osoby, które chciałyby rozpocząć naukę języka obcego, odświeżyć zapomniane umiejętności lub nauczyć się czegoś nowego i przydatnego w życiu codziennym, pracy lub podczas wyjazdów służbowych.

Są to osoby na co dzień zajęte, nie dysponujące dużą ilością czasu na naukę podczas kursu i w domu, które chciałyby uczyć się języka we właściwym, dopasowanym wiekowo oraz poziomowo gronie.

Nasi klienci to osoby aktywne i wymagające, które jednocześnie wiedzą, jak ważna jest znajomość języka obcego. Otwarte na nowe wyzwania, takie jak opanowanie języka czy poznanie kultury innych krajów.

Opinie

Poniższe opinie pochodzą z przeprowadzanych anonimowo ankiet, wypełnianych przez naszych kursantów po każdym ukończonym poziomie zaawansowania oraz z listów referencyjnych.

Zakres oraz forma, a także sposób prowadzenia kursu jest wysoko oceniany przez jego uczestników

Dotychczasowa współpraca układa się pomyślnie, a zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny i rzeczowy

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, a zajęcia z zakresu Business English prowadzone są w sposób odpowiadający naszym pracownikom

Zakres oraz forma, a także sposób prowadzenia kursu jest wysoko oceniany przez jego uczestników

Firma Infoteach jest doskonałym parterem i z całą odpowiedzialnością polecamy ją jako profesjonalnego dostawcę usług tłumaczeniowych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rzetelnie przygotowanego i wdrożonego tłumaczenia

Zaufali nam

Szybki kontakt

Napisz:

biuro@infoteach.pl

Zadzwoń:

(+48) 608 520 849