Poznaj nas:

O nas

Metody

Nasz zespół

Mission statement

Galeria

Poznaj nas

Infoteach.pl | Poznaj nas | Nasz zespół

Nasz zespół

Kadra lektorska INFOTEACH to absolwenci czołowych uniwersyteckich wydziałów filologicznych i kolegiów językowych, a także profesjonalni i doświadczeni native speakerzy. Wszyscy lektorzy dysponują obszerną wiedzą teoretyczną i praktyczną oraz kompetencjami metodycznymi, biznesowymi i społecznymi. Cechuje ich umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie, kreatywność i entuzjazm oraz życzliwość. Kwalifikacje lektorów są stale podnoszone dzięki współpracy z renomowanymi wydawnictwami językowymi oraz regularnym uczestnictwie w konferencjach, szkoleniach i warsztatach metodycznych organizowanych przez m.in. Pearson/Longman (Teacher Training Day) oraz Express Publishing (Teacher's Progress Day). Poznaj nas lepiej:

Jakub Drożdż

Director of Studies (od zawsze w Infoteach)

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Ukończyłem specjalizację Business English i moją prawdziwą pasją jest nauczanie właśnie języka angielskiego biznesowego. Ponadto uwielbiam piłkę nożną oraz dobre książki. Gdy tylko znajdę wolną chwilę, zabieram się za czytanie. Uwielbiam czytać o sporcie, Wielkiej Brytanii i USA.

Katarzyna Janowska-Chałupnik

Language Consultant (od listopada 2012 w Infoteach)

I graduated from the University of Silesia with Master’s in English and Arabic translation and acquired teaching qualifications after completing Pedagogical Studies at ATH in Bielsko-Biała. I have been working as an English teacher ever since I moved to Bielsko in 2010 after finishing my studies. I have worked with all age groups on all levels, but mostly with adult students, teaching conversational classes, general and business courses and preparing for exams. I have many passions and teaching is one of them – it brings me great satisfaction and an opportunity to learn something new on a daily basis.

Stanisław Korpiela

Language Consultant (od stycznia 2017 w Infoteach)

Jestem Absolwentem Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku filologia angielska (specjalność pedagogiczna) oraz studiów podyplomowych w zakresie przekładu na Wydziale Filologicznym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Jako nauczyciel języka angielskiego pracuję od 2008 roku. Posiadam szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także z dorosłymi na różnych poziomach znajomości języka angielskiego. Moje zaangażowanie i kreatywność pozwalają mi skutecznie przekazywać wiedzę i motywować słuchaczy do nauki.

Joanna Kozera

Language Consultant (od lutego 2017 w Infoteach)

Hello :-) Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie ukończyłam filologię angielską. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od blisko 9 lat. Przez ten czas uczyłam różne osoby zarówno dzieci jak i dorosłych. Prowadziłam również kursy dla żołnierzy, sędziów oraz miałam możliwość uczyć języka polskiego jako obcego. W wolnych chwilach można mnie spotkać na szlakach górskich lub na rowerze. Lubię również czytać książki z kubkiem dobrej kawy.

Tone Soldat

Language Consultant (od sierpnia 2017 w Infoteach)

Hi there. I'm Tone. I'm not sure what to write... but after finishing running businesses in Australia in Perth and Melbourne I now have moved to Bielsko-Biała for some great adventure and fun ;-) I've gained some teaching expirience here and I enjoy teaching adults. You can find out just joining our classes

Andrzej Telepnev

Lektor (od stycznia 2018 w Infoteach)

Jestem Absolwentem Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku translacja angielsko-rosyjsko-polska. Od 2008 do 2017 roku pracowałem jako wykładowca języka rosyjskiego na wyżej wymienionej uczelni. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą zarówno w grupach jak i indywidualnie. Oprócz zajęć z j. rosyjskiego mam również doświadczenie w prowadzeniu zajęć z j. polskiego jako obcego. Oprócz nauczania od dawna zajmuję się także profesjonalnie tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi. Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem, zawsze stram się nawiązać dobry kontakt z uczniem czy grupą, żeby moć lepiej przekazywać swoją wiedzę.

Weronika Biegun

Language Consultant (od lipca 2018 w Infoteach)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Filologia Angielska ze specjalizacją nauczycielską. Jako lektor języka angielskiego pracuję od kilku lat. Posiadam bogate doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży, od niedawna pracuję również z dorosłymi i seniorami. W wolnym czasie uwielbiam chodzić do kina oraz oglądać brytyjskie i amerykańskie seriale.

ZAUFALI NAM

NA SKRÓTY

Skonaktuj się

Napisz maila

 biuro@infoteach.pl

lub zadzwoń

 (+48) 608 520 849